Gofingo ® Вхід в особистий кабінет ᐈ Кредит

Щоб отримати кредит в Гофінго, достатньо обрати терміни і суму та перейти до оформлення заявки. Клієнтам, які бажають взяти кредит в Gofingo, надається особистий кабінет, який містить інформацію за отриманими кредитами. Надалі ви зможете отримувати великі суми під менший відсоток, а оформлення позики буде займати менше часу.

гофінго ком юа

Способи видачі – оформлення позики на кредитну картку або банківський рахунок. Одразу після повного погашення попереднього можна отримати наступний. Мікрокредити легко взяти та дуже важко погасити. Проценти на другу та наступні позики становлять https://www.beleviewhospital.org/mikrokredit-2/de-vzjati-kredit-onlajn-na-kartu-bez-dzvinkiv/ 500 % – 730 % річних. А на прострочення мікрокредиту – 730 % – 1095 % річних. Анулювання всіх наданих знижок, у тому числі за промокодами Гофінго. Повні та актуальні дані на сьогодні, доступні в бізнес пакетах або в добовій ліцензії.

GoFinGo: оформлення після реєстрації

Якщо ви вже погодилися з умовами, він автоматично вступає в силу і кредитні кошти будуть перераховані на вашу карту. Так, ви можете достроково повернути гроші з оплатою відсотків тільки за фактичний час користування коштами. З документів – знадобиться лише паспорт та ІПН. Додатково для оформлення потрібні банківська карта, мобільний номер і електронна пошта. На рахунку карти має бути не менше 1 грн. Також для неї повинні бути дозволені Інтернет-операції, і на неї має бути дозволено приймати перекази від інших користувачів. Якщо ви подаєте заявку в банк – вам нададуть цілий список вимог, яким ви повинні відповідати.

гофінго ком юа

За допомогою банківського переказу через інтернет банк будь-якого фінансової установи. Отримати рішення по раніше поданій заявці.

Відгуки GoFinGo

Мінімальний термін становить 1 день, максимальний – 30 днів. Доступна пролонгація позики, що дозволяє збільшити термін користування. Спочатку потрібно створити пароль і логін заповнити анкету. Скан-копію паспорта відправляти необов’язково, тільки при великих сумах. Укладення договору при схваленні запиту.

 • Для того, щоб подати заявку і отримати гроші, потрібно виконання одного базового умови – наявності іменний банківської карти.
 • Перейдіть на сайт компанії, виберіть в калькуляторі потрібну суму та терміни (платіж буде розрахований автоматично) й заповніть форму.
 • Крім того, МФО регулярно влаштовує акції та дарує сезонні знижки на честь святкових дат.
 • Термін продовження становить 30 днів, кількість пролонгацій не регламентується.
 • Клієнту не потрібно вводити на сервісі Gofingo промокод, щоб скористатися акційною або іншою спеціальною пропозицією.

Для погашення кредиту системою передбачено кілька способів, серед яких клієнт обирає найбільш зручний. Процес оформлення позики проходить в кілька етапів, але це не займає багато часу. Купон вкладіть під час замовлення у відповідну колонку („Купон знижки“, http://www.guskitchenandbath.com/groshi-do-zarplati-u-kievi-ukraini/ „Код знижки“ а т.д.). Заповніть анкету, вказавши ПІБ, паспортні відомості, адресу прописки та фактичного проживання, а також деякі відомості щодо соціального стану та працевлаштування. За допомогою онлайн калькулятора вкажіть бажані суму та термін позики.

Про нас

Для цього знадобиться дочекатися, поки в особистому кабінеті з’явиться інформація про повне погашення позики. Процентна ставка встановлюється в договорі, який підписується між позичальником і МФО «Гофінго». Знайти інформацію на офіційному сайті складно. Вона не представлена ​​в безпосередньому мікрозайм вигляді. Але при цьому на першій же сторінці є калькулятор, який дозволяє визначити переплату і відсоток. Процентна ставка по кредиту – 0,01% в день для нових позичальників і 2,6% для постійних. Наш сервіс дозволяє швидко перевести гроші на рахунок з картки будь-якого українського банку.

гофінго ком юа

Цю суму в копійках треба відправити у повторній СМС – як код підтвердження. Завдяки індивідуальному підходу до клієнтів, розмір позики та процентна ставка розраховується для кожного окремо. Зверніть увагу, що при погашенні через банк кошти можуть надходити до трьох робочих днів, і в цей час позика буде вважатись відкритою.

Вимоги до позичальника в Gofingo

Зареєструйтеся та отримайте демо-доступ, щоб ознайомитися з результатами перевірки за цим контрагентом. Всі ваші персональні дані захищені, згідно з міжнародними позика онлайн на карту стандартами безпеки інформації. Необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер платника податків та українську банківську карту.

 • Від претендента не потрібно офіційне працевлаштування.
 • Tkcredit.kiev.ua не надає фінансових послуг, не видає кредити і не виступає посередником при оформленні позик.
 • Потенційний клієнт перевіряється через різні бази даних.
 • Фактично ви заплатите і за мікрокредит, і за обслуговування картки.
 • Ще одне нове українське МФО – компанія GoFingo.

Видалення відбувається протягом трьох днів з моменту верифікації клієнта. Наявність банківської карти системи VISA або MasterCard. Зареєструватися в якості адміністратора цього магазина і отримайте можливість редагувати і навіть вкладати пропозиції. Ряд відомостей относительно СОЦІАЛЬНОГО становища, працевлаштування та доходів. Якщо запит схвалений, на мобільний телефон надійде смс.

Правова інформація ГОУФІНГОУ

Представництва мікрофінансової організації є в таких країнах як Чехія, Литва, Данія. Принципи роботи – клієнт відправляє онлайн заявку через інтернет і отримує гроші на банківську карту. Оформіть заявку на сайті Gofingo, вкажіть промокод і отримайте перший кредит під 0,01% в день.

 • Також, з часом планується проведення акцій і розсилка промо-кодів зі знижкою.
 • Цю суму в копійках треба відправити у повторній СМС – як код підтвердження.
 • Ми пропонуємо лояльні умови кредитування, у нас немає прихованого комісій за, Ви можете в будь-який момент закрити Ваш кредит без будь-якіх штрафів.
 • Всі ваші персональні дані захищені, згідно з міжнародними стандартами безпеки інформації.
 • Після вибору на калькуляторі параметрів кредиту слід натиснути кнопку «Отримати кредит».
 • Компанія задовольняє приблизно 90% запитів.

Первинний розгляд заявки займає до 15 хвилин. Для постійних клієнтів, які звертаються повторно, можливо оформлення за 5-10 хвилин. Вся процедура проходить через особистий кабінет Gofingo. Так само швидко проходить оформлення і в E-Cash. Один з новітніх сервісів онлайн кредитування фізичних осіб – платформа Gofingo. Вона створена в Україні не так давно, хоча в Європі працює вже не перший рік.

Знижки для постійних клієнтів у Gofingo!

Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів. Ваша думка це наш компас в безперервно змінюваному світі. У «ГОУФІНГОУ» ми аналізуємо дані, розуміємо обставини і шукаємо срочно потрібні гроші кращі рішення для Вашого Фінансування. Завдяки багаторічному міжнародному досвіду наших фахівців, ми зробили наш сервіс простим, швидким, зрозумілим і прозорим.

Виконавши на сервісі Гофінго вхід в Особистий кабінет, слід вивчити і підписати електронний договір. Максимальний термін кредитування при першому зверненні становить 15 днів. Gofingo https://www.jobexpo.be/promokodi-novi-krediti-vigoda-do-50-najkrashhi/ (правильно читається російською як Гоуфінгоу) – кредітної організація, яка видає швидкі позики через Інтернет. Скористатися послугами МФО можна на всій території України.

Чи можливо отримати кредит під час воєнного стану?

Після всіх процедур система автоматично виносить рішення по затвердженню позики. Дивно, що вся обробка і комплексний підхід до оцінки клієнта відбувається за кілька хвилин.

 • Знайдіть знижки у Вашому улюбленому магазині.
 • При цьому можна оплачувати будь-якою картою, навіть тієї, яка не була зареєстрована.
 • На рахунку обов’язкова наявність не менше 1 грн, щоб успішно провести процедуру верифікації.
 • Час надходження коштів залежить від банку, що випустив картку.

Якщо клієнт вперше звернувся за позикою, то він може вибрати суму, що не перевищує гривень. МФО може працювати на ринку України тільки з дозволу компетентних органів. Саме тому сервіс має свідоцтво про реєстрацію, видане Нацкомфінпослуг (саме ця установа контролює діяльність МФО в Україні, а не НБУ, як думає більшість). Свідоцтво видано 07 червня 2018 роки порядок видачі небанківським фінансовим установам ліцензії (№ 1042). Ми не збираємо і не зберігаємо ніякої контактної та особистої інформації користувача, тому не зобов’язані мати статус оператора персональних даних. Сервіс призначений для осіб старше 18 років. Отримання грошей — після смс-підтвердження ретельно вивчається і підписується договір в електронному форматі, а гроші автоматично зараховуються на карту.